Стати клієнтом Фармасі

Бажаєте стати клієнтом інтернет-магазину Farmasi та негайно отримати перший заробіток?

Почніть із покупки продукції для себе особисто і для своєї родини. При цьому ви заощаджуєте на покупках 25%.

Отримати знижку зараз може кожен клієнт після реєстрації. Щоб стати повноправним користувачем, пройдіть посилання нижче і введіть свої реєстраційні дані. Після цієї простої операції зайдіть на сайт під своїм логіном та паролем – і можна починати покупки.

Бажаєте добре заробляти з нами? Виявіть активність - рекомендуйте нашу продукцію друзям та близьким, робіть замовлення у внутрішньому Інтернет-магазині, отримуючи при цьому вказану знижку нижче за ціну в каталозі. Ця різниця стане вашим стабільним прибутком. Він може становити від 100 до 5000 грн. в місяць!

Дропшипінг

Що дає зиск?

Ми приготували приємну новину для Вас – це пряме постачання товару від виробника до покупця! Ви стаєте посередником, а отже, не вкладаєте гроші у закупівлю товару і не зберігаєте цей товар у себе.

Якщо у вас вже є свій інтернет-магазин, розширте асортимент за рахунок продукції Farmasi!

Також ви можете організувати продаж за цим методом через соціальні сторінки в Інстаграм, Фейсбук та різні торгові майданчики, такі як OLX та Prom.

Тільки маєте намір відкрити свій інтернет-магазин? Зробіть це разом із Farmasi. Спробуйте новий спосіб бізнесу без власних капіталовкладень.

Зареєструй свій особистий кабінет за посиланням нижче і отримайте можливість оформляти на пряме замовлення на свого покупця зі складу Farmasi.

Особиста вигода становитиме 25-30% з кожного товару, а це в середньому 6000 – 15000 грн. в місяць!

Швидкий ріст

Як створити команду та отримувати прибуток з кожного учасника?

Швидкий прогрес у розвитку легше здобути зі своєю командою. У цьому випадку ви шукатимете тих, хто захоче продавати продукцію Фармасі.

Навчайте цих людей першим двом методам роботи і отримуватимете відсоток з продажу кожного консультанта.

Паралельно з цим можна продовжувати особисто продавати продукцію та використовувати дропшипінг – Ваш середній дохід на місяць буде понад 15 000 грн.

Для швидкого досягнення успіху використовуйте переваги Фармарсі – індивідуальне навчання у спеціальних чатах. Це корисно як для створення прогресивної моделі бізнесу, так підвищення власного рівня кваліфікації.

Більше немає причин відмовлятися від швидкого та успішного старту. Почніть продавати нашу продукцію без капіталовкладень вже сьогодні та паралельно займайтеся улюбленими справами!