Привіт!

Мене звуть Ольга та це мій сайт.

Трохи про мене…

Ольга Ермолова
Я живу в Одесі, за фахом я інженер-технолог. З тих пір, як я отримала диплом, він спокійно лежить у ящику комода і ми один до одного справи не маємо) З 22 років я працюю в продажах і знаю про них майже все. Чому майже? Та тому, що світ не стоїть на місці і завжди є чому вчитися.
У 2011 році я кардинально змінила вид діяльності та пішла у мережевий маркетинг. Сталося це на презентації однієї компанії. Я взяла каталог до рук і вирішила спробувати косметику. То була компанія AVON! Я пройшла шлях від клієнта до Районного менеджера з продажу. За 7 років я досконало вивчила можливості доходу у мережевому маркетингу.
У 2018 році я перейшла до компанії Farmasi на позицію Регіонального менеджера. За час моєї співпраці з цими Компаніями я допомогла створити свій бізнес понад 30 людям, які й зараз отримують добрий дохід. Понад 2000 людей познайомила з продукцією. Провела понад 800 презентацій, майстер класів та навчань. Зі мною понад 300 осіб отримали можливість отримувати додатковий дохід.
А зараз... Зараз я вирішила, що моїх знань та навичок, набутих за 11 років у двох Компаніях вистачить, щоб створити свою Команду Лідерів, Консультантів та Клієнтів. Я знаю, як і скільки можна заробити у Компанії Farmasi. Я знаю методи та інструменти для отримання додаткового доходу та побудови власного бізнесу. Я знаю усередині всю специфіку роботи мережевого бізнесу. І я із задоволенням поділюся з тобою цими знаннями!

Хочеш знати більше?

Подзвони, напиши, підпишись на мене в Інста!